Biolampa na Slovensko

Biolampa bude u Vás doma do 2. dňa! Všetky biolampy máme skladom!

Špecializujeme sa na predaj kvalitných biolámp na slovenskom trhu. V našej ponuke nájdete iba biolampy, ktoré skutočne fungujú a biolampy, u ktorých nie je cena premrštená a cena zodpovedá skutočnej hodnote biolampy.

Doprava zdarma + 3 roky záruka

Kupujte overené biolampy

Na trhu je len pár kvalitných biolámp, takže odporúča si dať veľký pozor kde a akú biolampu kupujete. Väčšina neznámych biolámp predávaných na bežných e-shopoch totiž málokedy fungujú a ich jediná funkcia je priniesť zisk predajcovia čo najväčší zisk. My sa na predaj biolámp špecializujeme av ponuke máme len biolampy, ktoré prešli dôkladnými klinickými štúdiami a ktorých liečivá účinnosť je klinicky dokázaná.

Biolampa Biostimul alebo BioBeam

Musíme konštatovať, že ak by sme mali odporučiť biolampu, tak by to bola biolampa Biostimul, najlepšie model BS 303. Ale ak nechcete dávať za biolampu premrštenú cenu, mali by ste premýšľať o biolampy Biostimul BS 103. Dôvody uvádzame nižšie:

  • biolampa a jej účinnosť

Biolampy BioBeam sú vo svete biolámp odskúšané a overený pojem, ktorý už pomohol státisícom, možno miliónom ľudí na celom svete. Ale dokonca aj biolampy BioBeam už boli prekonané, a to technológiou FOTONYX, ktorá je v biolampách Biostimul. Biolampy Biostimul tak vďaka tejto najnovšej patentovanej technológii posunuli účinnosť biolámp oveľa ďalej.

  • Ktoré choroby biolampa lieči

U klasických biolámp je dôležité, aby vlnová dĺžka, na ktorej biolampa pracuje zodpovedala ochorenie, ktoré potrebujete liečiť. BioBeam to vyriešil rozdelením na dva modely, pričom každý rieši jeden okruh ochorení. Naopak biolampa Biostimul dosahuje vyššiu účinnosť u širokého spektra ťažkostí (stačí tak jedna biolampa na všetko) s rýchlo viditeľnými výsledkami, čo umožňuje využitie efektívnejšieho q-monochromatického svetla, u ktorého je rovnako ako u liečebných laserov vylúčené vzájomné proti jednotlivých častí svetelného spektra (farieb) polychromatického (bieleho / žltého) svetla klasických biolámp.

  • biolampa jej cena

V prípade porovnávania cena / výkon sú biolampy Biobeam najúspornejším riešením. Dostanete tak za pekné peniaze skutočne kvalitný biolampu. Avšak ak budeme brať do úvahy, že biolampa má slúžiť aj do budúcnosti na liečbu prípadného ďalšieho ochorenia, možno budete ľutovať ušetrených pár peňazí - totiž síce o cca tretinu drahšie biolampa Biostimul vie liečiť oveľa širšie spektrum ochorení a je tak v budúcnosti oveľa viac využiteľná i pre iné ochorenia.

Biolampa od podomových predajcov

Ak sa rozhodnete pre nákup biolampy, mali by ste si o biolampe zistiť čo možno najviac informácií. Najprv si asi budete lámet hlavu, kam sa obrátiť, koho požiadať o radu a nakoniec kde sa dá samotná biolampa kúpiť. Kamene obchod špecializovaný na predaj biolámp asi vo svojom okolí budete hľadať ťažko. Možno narazíte na biolampu v niektorej z lekární, ale zrejme Vám ponúknu len jeden typ a nebudete mať možnosť výberu. Ďalšou metódou, ako sa dá biolampa zaobstarať je od "podomových predajcov" tu ale buďte veľmi obozretní. Podomový predajcovia musia na jednu predanú biolampu vynaložiť obrovské úsilie, čo sa musí premietnuť do ceny. Takéto biolampy sú väčšinou veľmi predražené a tiež nemáte možnosť výberu! Najväčšiu ponuku biolámp nájdete na internete (aj keď tu tiež musíte byť obozretní, pretože tých naozaj kvalitných biolámp na trhu nie je veľa). Avšak vzhľadom ku konkurencii internetových obchodov si obchodníci nemôžu dovoliť na internete predávať biolampy predražené.

Nadštandardné služby len u nás!

Pretože si ceníme našich zákazníkov, máte od nás dopravu biolámp po celej SR zdarma. Biolampa objednaná do 13h Vám bude doručená už nasledujúci deň. Aby toho nebolo nebolo málo, tak každá biolampa zakúpené u nás má nadštandardnú záruku 3 roky, pretože veríme v kvalitu biolámp v našom sortimente. Navyše sa oplatí sledovať naše akcie. Teraz je každá biolampa Biostimul objednaná z nášho obchodu odoslaná s darčekom platí do odvolania akcie!