Onemocnění co léčí Biostimul

Světelná terapie pomocí biolampy Biostimul se s úspěchem zabývá i k potlačení příčin onemocnění, tzv. světelnou stimulací akupunkturních bodů. Správným působením na akupunkturní body se v organismu člověka spouštějí samoregulativní pochody, které vedou k samoléčebným procesům. Výsledná efekt léčby pomocí biolampy působí často vzdáleně od místa stimulace akupunkturních bodů. Tohoto principu využívá jak samotná akupunktura, tak polarizované světlo, které akupunkturní body stimuluje.

Akupunkturní body a jejich stimulace

Systém světelné akupunktury využívá k dosažení cílené odezvy organismu, stejně jako je tomu u čínské akupunktury, stimulaci akupunkturních bodů. Akupunkturních bodů je v lidském těle celkem 365 a to většinou akupunkturních bodů párových. Akupunkturní body jsou rozděleny do 12 akupunkturních drah. Vzhledem k tomu, že systém světelné terapie biolampy Biostimul je určen pro laickou veřejnost, zaměřili jsme při výběru akupunkturních bodů jen na 29 nejzákladnějších. Akupunkturní body, které jsme vybrali z pro jejich dosažitelnost a jednoduchou lokalizaci zvládne využívat opravdu každý. Výhodou stimulace akupunkturních bodů je, že k vyvolání požadovaného efektu není třeba stimulovat přesně akupunkturní bod,ale postačí aplikovat biolampu Biostimul, ve kterém se akupunkturní body nacházejí.

Pokud si zakoupíte biolampu Biostimu, součástí balení obdržíte podrobný návod, včetně akupunkturních bodů, které máte při konkrétních obtíží nasvěcovat.

Artróza

Akné

Alergie

Angína, chřipka, nachlazení

Astma

Atopický ekzém

Bechtěrevova choroba

Bércové vředy

Bolest

Bolest a zánět u zvířat

Celulitida

Cukrovka

DNA

Hemeroidy

Hojení ran

Křečové žíly

Lupénka

Opary

Revmatismus

Stáří zvířete a onemocnění

Zánět a bolest šlach a svalů